Menü

O-EMRAM BÖLGE ÇALIŞTAYI YAPILDI!

07 Haziran 2021

8 Haziran 2021

Bölge çalıştaylarımızı bu kez online platformda gerçekleştirdik. 8 Haziran tarihinde gerçekleşmiş olan çalıştayımıza hastanelerimizdeki/merkezlerimizdeki ilgili yöneticilerimiz katılım sağladı. 

Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Sayın Dr. M. Mahir ÜLGÜ tarafından açılış konuşmasının yapıldığı çalıştaylarımızda; Sağlık 4.0 A.Ş (HIMSS Türkiye Yetkili Kuruluşu) Genel Müdürü  Dr. İlker KÖSE ve Sağlık Bilişimi Uzmanı Özge ELMAS tarafından Yol Haritası ve Stratejilerinden bahsedildi. Daha sonra O-EMRAM Seviye 7 hastane ve merkezimizden; Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ve Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından sunumlar yapıldı. 

8 June 2021

We held our regional workshops on the online platform this time. The Health Managers in our hospitals/centers participated in our workshop that took place on 8th June 2021. The opening speech was made by General Manager of Health Information Systems Dr M. Mahir ÜLGÜ. Sağlık 4.0 A.Ş of (HIMSS Turkey Authorized Institution) General Manager Dr. İlker KÖSE and Health Informatics Expert Özge ELMAS talked about the O-EMRAM Road Map and Strategies. The presentations were made by Sakarya Oral and Dental Hospital and Düzce Oral and Dental Center from EMRAM Stage 7 hospital/center.

Galeri