Menü

Bülten

OSMANİYE DÜZİÇİ DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU

HIMSS Türkiye ekibi Osmaniye Düziçi Devlet Hastanesi’ne 8 Ocak 2021 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı. Osmaniye ilinin ilk Seviye 6 hastanesidir.

ÇORUM GÖĞÜS HASTALIKLARI HASTANESİ EMRAM REVALİDASYONU

HIMSS Türkiye Direktörü İlker KÖSE ve ekibi ile Avrupa temsilcisi Frank Fritzsche Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ne 6 Mayıs 2021 tarihinde online revalidasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak revalide edilmeye hak kazandı.

İSTANBUL MEHMET AKİF ERSOY GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ EMRAM REVALİDASYONU

HIMSS Türkiye Direktörü İlker KÖSE ve ekibi ile Avrupa temsilcisi Isabel Vallrath Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 4 Mayıs 2021 tarihinde online revalidasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak revalide edilmeye hak kazandı. Hastane, İstanbul ilindeki ilk revalide Eğitim ve Araştırma Hastanesidir.

ÇORUM ALACA DEVLET HASTANESİ EMRAM REVALİDASYONU

HIMSS Analitik Türkiye Ekibi Çorum Alaca Devlet Hastanesi’ne 29 Nisan 2021 tarihinde online revalidasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak revalide edilmeye hak kazandı.

BARTIN DEVLET HASTANESİ EMRAM REVALİDASYONU

HIMSS Türkiye Direktörü İlker KÖSE ve ekibi Bartın Devlet Hastanesi’ne 8 Nisan 2021 tarihinde online revalidasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak revalide edilmeye hak kazandı.

DİYARBAKIR HANİ İLÇE DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU

HIMSS Türkiye Direktörü İlker KÖSE ve ekibi Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi’ne 1 Nisan 2021 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı. Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilinin ilk Seviye 6 hastanesidir.

İSTANBUL BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ EMRAM VALİDASYONU

HIMSS Türkiye Direktörü İlker Köse ve ekibi, HIMSS Avrupa ve Latin Amerika Direktörü John Rayner, HIMSS Avrupa temsilcisi Frank Fritzsche ve Dış Değerlendirici Gürhan Zincircioğlu İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne 4-5 Mart 2021 tarihinde uzaktan validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 7 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 7 olarak valide edilmeye hak kazandı. İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi, İstanbulda ilk, Türkiye’de dördüncü Seviye 7 hastanedir.

İZMİR TORBALI AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ O-EMRAM VALİDASYONU

HIMSS Türkiye Ekibi İzmir Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne 14 Ocak 2021 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS O-EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan merkezimiz O-EMRAM Seviye 6 olarak valide edilmeye hak kazandı. İzmir Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilindeki ilk Seviye 6 merkezdir.

YOZGAT SORGUN DEVLET HASTANESİ EMRAM REVALİDASYONU

HIMSS Analitik Türkiye Direktörü İlker KÖSE ve ekibi Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi’ne 20 Mayıs 2021 tarihinde online validasyon ziyareti gerçekleştirdi. HIMSS EMRAM Seviye 6 kriterlerini tamamlayan hastanemiz EMRAM Seviye 6 olarak revalide edilmeye hak kazandı.

EMRAM BÖLGE ÇALIŞTAYLARI YAPILDI

Bölge çalıştaylarımızı bu kez online platformda gerçekleştirdik. 1 Haziran- 7 Haziran tarihleri arasında gerçekleşmiş olan çalıştaylarımıza hastanelerimizdeki ilgili yöneticilerimiz katılım sağladı.

O-EMRAM BÖLGE ÇALIŞTAYI YAPILDI!

Bölge çalıştaylarımızı bu kez online platformda gerçekleştirdik. 8 Haziran tarihinde gerçekleşmiş olan çalıştayımıza hastanelerimizdeki/merkezlerimizdeki ilgili yöneticilerimiz katılım sağladı.